pigus skrydziai i malta

Skrydžiai ir viešbutis Maltoje savaitei – vos €120!

Kelionė savaitei į Maltą – tik €120? Taip, šį sausį! Kaina nurodyta keliaujant dviese, tad visa skrydžio+viešbučio kaina dviems kainuos €239.41. Tai yra savarankiškos kelionės pasiūlymas, tad pervežimais bei ekskursijomis reikėtų pasirūpinti patiems. Žemiau pateikiame skrydžio bei viešbučio aprašymą.

Lėktuvų bilietai

Ryanair paskelbė akciją – net 20.000 bilietų su 20% nuolaida! Tarp pigiųjų bilietų pateko ir skrydžio bilietai į Maltą ir atgal iš Vilniaus, todėl nuskristi į ją sausio mėnesį ypatingai pigu – tik €57.58 į abi puses! Skrydžiai – tiesioginiai, o jų ieškoti galite Ryanair svetainėje.

Vilnius-Malta-Vilnius €57.58
Sausio 18-25 d.Viešbutis Maltoje

Nakvynės Maltoje rekomenduojame ieškoti iš anksto – dauguma viešbučių leidžia rezervuoti ir rezervaciją atšaukti nemokamai, tad siūlome apsidrausti, kad po to netektų permokėti. Radome neblogą variantą – Euroclub viešbutį Qawra miestelyje vos už €124.25 dviems žmonėms savaitei. Iki jūros – vos 150 metrų! Iki Bugibba  autobusų stoties – tik 100 metrų, tad susisiekimas su kitais miestais – itin geras. Viešbutis taip pat turi baseiną, WiFi, barą ir kitus patogumus, nors kažin ar jie bus labai reikalingi, kai pačioje Maltoje tiek įdomybių. Apžiūrėti viešbučio nuotraukas ir rezervuoti nakvynes galima čia. Taip pat gali surasti ir kitų nebrangių viešbučių, čia – tik mūsų pasiūlymas. Dauguma viešbučių leidžia nemokamai rezervuoti ir atšaukti rezervaciją, tad siūlome apsidrausti ir bent jau užsirezervuoti vietą.Booking.com