pigus skrydziai i izraeli

SKRYDIS+VIEŠBUTIS Izraelyje savaitei – tik €199!

Žiemą juk (kaip visada) norėsis ten, kur šilta? Kad netektų gruodį gailėtis, jog anksčiau nepasirūpinot pigia kelione – pasikapstėm po Izraelio pasiūlymus ir radom šį tą gero! Izraelis ir jo kurortai – puikus pasirinkimas žiemos sezonui. Europoje sausio mėnesį mažai kur pasimėgausit šilta jūra ir poilsiu paplūdimyje, o saulėtam pabėgimui pasirinkti Izraelį – vienas pigesnių variantų. Žemiau pateikiame skrydžių į Izraelio kurortą Eilatą bei viešbučio pasiūlymus, kaina nurodyta vienam asmeniui, skrendant dviese. Primenam, kad Izraelis – gana brangi šalis. Nors nuskristi ten galima nebrangiai, tačiau viešbučiai kainuos kiek daugiau, nei lietuvių pamėgtuose Europos kurortuose. Todėl rekomenduojame viešbutį rezervuoti kuo skubiau – dauguma viešbučių leidžia rezervuoti ir panaikinti rezervaciją nemokamai.

Lėktuvų bilietai

Žemiau pateikiamos skrydžių į Izraelio kurortą Eilatą kainos. Skrydžių nurodytomis datomis ieškokite Ryanair svetainėje. Primename, kad tai yra pigių skrydžių bendrovė,  tad kainos gali greitai pasikeisti – apmąstymams daug laiko nebus. Norint pirkti skrydžius šiomis kainomis, nereikalingos jokios kortelės ar narystės!

Kaunas-Eilatas-Kaunas €64.98
Gruodžio 10-17 d.

Kaunas-Eilatas-Kaunas €69.89
Sausio 11-18 d.Nakvynė Eilate

Apgyvendinimas Izraelyje gana brangus, tačiau pavyko rasti puikų kokybės ir kainos santykį sausio mėnesio datoms – tik €260 savaitei kainuojantį kambarį dviems svečių namuose (su nuosavu vonios kambariu). Taigi, vienam žmogui – vos €130 už nakvynę Eilato centre savaitei! Tai buvo pats pigiausias privataus kambario variantas šioms dienoms, tačiau šie svečių namai puikioje vietoje – ant jūros kranto, vos pora minučių iki Eilato paplūdimio. Taip pat nereikės rūpintis dėl pervežimo iš oro uosto – jis vos už 10 minučių pėsčiomis. Aplink svečių namus rasite daug parduotuvėlių, restoranų ir kavinių, taip pat – žymiausią apsipirkimo vietą – Mall Hayam. Rezervuoti kambarį ir pasiskaityti daugiau galite čia. Tik neatidėkite nakvynės rezervavimo paskutinei minutei!