pigus skrydziai i gruzija

Kelionė į Gruziją savaitei – tik €67.18! (SKRYDŽIAI+VIEŠBUTIS)

Ar pagalvojot, kad atostogaudami galime išleisti mažiau pinigų, nei tuo metu tiesiog būdami namie..? Gruzija leis tą patirti. Savaitės kelionė į Kutaisį tekainuos vos €67.18 asmeniui! Kaina galioja keliaujant dviese ir gyvenant viename kambaryje. Žemiau pateikiamos skrydžių datos ir viešbutis. Tai savarankiškos kelionės pasiūlymas, vietų skaičius ribotas ir bet kurią minutę gali pasikeisti. Sėkmės!

Skrydžiai į Gruziją

Tiesioginiai skrydžiai į abi puses – iš Vilniaus į Kutaisį ir atgal, tekainuos  vos €43.18. Skrydžių reikia ieškoti Wizzair svetainėje, o ši kaina galios turintiems Wizzair Discount Club kortelę. Jos neturintiems skrydžiai bus kiek brangesni – €59.18.  Paskubėkit, kaina bet kada gali pasikeisti!

Vilnius-Kutaisi-Vilnius €43.18
Lapkričio 12-19 d.Nakvynė Kutaisyje

Kaip ir vakar aprašytame Maroke – Gruzijoje nakvynė taip pat kainuos nedaug. Tai nėra brangi ir turistų išlepinta šalis. Geriausias kainos ir kokybės santykis, mūsų nuomone – svečių namai Hotel Golden Fleece. Jie savaitei laiko dviems žmonėms tekainuos vos €48, t.y., €24 savaitei vienam asmeniui. Tiesa, rezervuojant pigiausią variantą, teks dalintis vonia, tačiau už papildomą mokestį , jei tik reikės, galėsite mėgautis baseinu, sauna, privačiu paplūdimiu ir kitais gerais dalykais. Pusryčiai kainuos +3€ asmeniui. Tačiau tai tik mūsų rekomendacija, pažiūrėti kitus variantus ir nemokamai rezervuoti kambarį galite čia: