pigus skrydziai i paryziu

Keturios dienos Paryžiuje – vos €87.08! SKRYDŽIAI+VIEŠBUTIS

Pasirodo, pabėgti trumpam į Paryžių galima visai pigiai! Suderinus pigius skrydžius bei nebrangią nakvynę – trys nakvynės Paryžiuje tekainuos vos €87.08 asmeniui, keliaujant dviese.

Lėktuvų bilietai į Paryžių

Nors Wizzair akcija jau baigėsi, tačiau pigių bilietų dar apstu. Todėl turintiems Wizzair kortelę skrydžiai Vilnius-Paryžius-Vilnius tekainuos €31.58 asmeniui (be WDC kortelės – €41.57). Į priekį reikės skristi su Wizzair, o atgal – su Ryanair aviakompanija, ten ir ieškokite skrydžio bilietų. Na, o jei norite pirkti patogiau ir ne atskiruose puslapiuose – galite pasinaudoti lėktuvų bilietų platforma www.skrendu.lt.

Vilnius-Paryžius-Vilnius €31.58
11.19 Vilnius-Paryžius (Wizzair) – €9.99
11.22 Paryžius-Vilnius (Ryanair) -€21.59Nakvynė Paryžiuje

Paryžius – vienas brangesnių Europos miestų. Tad ir nakvynei reikėtų pasiruošti anksčiau. Ieškantiems pigios nakvynės, rekomenduojame Hibiscus République viešbutį. Apsistoti trims naktims (dviems asmenims) viso kainuotų €111, t.y. po €55.5 asmeniui. Žinoma, jūs patys geriausiai žinote savo poreikius ir pagal juos susirasti nakvynę galite naudodamiesi šia paieška:

Patarimas pabaigai – tas pats kaip visada – PASKUBĖKITE, kol niekas iš panosės nenugvelbė galimybės pigiai pabėgt į Paryžių!