Pigus skrydziai i Sicilija

į Siciliją ir atgal – už €50!

Skrendam į Siciliją? Skrydžiai Vilnius-Palermas-Vilnius tik €50.40! Norint pasiekti šį Sicilijos miestą, teks persėsti Milane skrendant į priekį ir atgal. Skrydžių Vilnius-Milanas-Vilnius ieškok Wizzair svetainėje, o Milanas-Palermas-Milanas Ryanair svetainėje. Atkreipk dėmesį į skrydžių laikus, kadangi per dieną gali būti vykdomi keli skrydžiai už tą pačią kainą, įsitikink, jog spėsi persėsti į kitą lėktuvą. Na, o jei norisi laiko praleisti ir Milane – ieškok skrydžių į Palermas-Milanas ankstesnėmis datomis 🙂Rekomendacija: ką pamatyti Palerme? Kapucinų vienuolyno katakombas. 
Pritvirtinti prie sienų, pasodinti ant suolų bei lentynų, čia ilsisi daugiau nei 8.000 žmonių palaikai. Vakarų kultūroje įprasta palaikus laikyti uždarytus karstuose, paslėptus nuo gyvųjų ir atskirtus nuo mūsų pasaulio. Tik ne čia – Palermo mieste esančiose katakombose nėra jokios atskirties tarp gyvų ir mirusiųjų, na gal nebent ženklas, prašantis elgtis pagarbiai (dėl visa ko). Katakombos suskirstytos į patalpas, kuriose palaidoti specifinių grupių žmonės – vaikai, moterys, daktarai, kitų profesijų ir socialinių grupių žmonės. Seniausias žinomas katakombų „gyventojas“ – Silvestro da Gubbio, miręs 1599 m. Tačiau negalvokit, kad visos mumijos  tokios senos – ne ne ne! Yra čia ir dviejų metų mergaitė, mirusi 1920 m., dėl puikiai išsilaikiusios išvaizdos dar vadinama Miegančiąja Gražuole.

Vilnius-Palermas-Vilnius €50.40
2.27 Vilnius (VNO) – Milanas (BGY) – Wizzair – €9.99
2.27 Milanas (BGY) – Palermas (PMO) – Ryanair – €12.71
3.07  Palermas (PMO) – Milanas (BGY) – Ryanair – €12.71
3.08 Milanas (BGY) – Vilnius (VNO) – Wizzair – €14.99

Nakvynė Palerme

Kelionei vasario 27-kovo 7 d. vienas pigiausių (ir tikrai ne prastas) variantas – Roma Caput Mundi. Nakvynė dviems žmonėms čia kainuos €192, taigi,  €12/asm. parai. Kitus nakvynės variantus galite rasti pasinaudodami paieška: