Pigus skrydziai i Graikija

už €69 aplankyk Kretos salą ir Atėnus!

Jei būna sunku apsispręsti, ar nori miesto autentikos ar salos gamtovaizdžio – nepraleisk progos! Vos už €69.61 gali apsilankyti ir Atėnuose, ir Kretos saloje (į kainą įskaičiuota ir vidinis skrydis Atėnai-Chanija). Į Atėnus iš Vilniaus tiesiogiai nuskrisite balandžio 10 d. ankstų rytą, o Atėnus paliksite ir keliausite į Kretos salą balandžio 12 d. rytą. Galite rinktis ir kitą Atėnai-Chanija skrydžio datą, kaina bus keliais eurais didesnė. Nuvykę į Kretos salą vos per valandą laiko – turėsite 7 dienas nuostabiam poilsiui Viduržemio jūros apsuptyje. Skrydžių nurodytomis datomis ieškokite Ryanair ir Wizzair aviakompanijų puslapiuose.
Vilnius-Atėnai-Chanija-Vilnius €69.61 
4.10 Vilnius (ANO) – Atėnai (ATH) – Wizzair – €29.99
4.12 Atėnai (ATH) – Chanija (CHQ) – Ryanair – €14.63
4.18 Chanija (CHQ) – Vilnius (VNO) – Ryanair – €24.99

Nakvynė Atėnuose ir Kretoje

Nakvynės Kretoje ir Atėnuose siūlome pradėt iškoti jau dabar. Daugelis nakvynės vietų leidžia atšaukti rezervaciją nemokamai, tad nieko nekainuos garantuoti sau gerą kainą. Jei norite keliauti pigiau – galite pasinaudoti žemiau esančiomis nuolaidomis 🙂

Airbnb nuolaida €25 – jei dar nesate prisiregistravęs vartotojas, rezervuodami per šią nuorodągausite $25 nuolaidą pirmąjam užsakymui (jei jūsų užsakymas viršija $55).

Booking.com nuolaida $15 – rezervuodami nakvynę per šią nuorodą, atgal į sąskaitą atgausite $15 po įvykusio apsistojimo (jei rezervacijos vertė viršys $25).