Pigus skrydziai i grankanarija

€94 už skrydžius į Gran Kanariją ir atgal!

Įsibėgėjusiu pavasariu mėgaukis Gran Kanarijos saloje! Skrydžiai Vilnius-Las Palmas-Vilnius – tik €94.96! Kelionė į šią Kanarų salą susidės iš 4 atskirų skrydžių, skrendant į priekį persėsite Madride (naktinis persėdimas, 7 val. 10 min.), o skrendant atgal persėdimas Kelne truks 4 val. 10 min. Visų skrydžių ieškok Ryanair svetainėje.

 

Vilnius-Las Palmas-Vilnius €94.96
4.13 Vilnius VNO – Madridas MAD – €25.49
4.14 Madridas MAD – Las Palmas LPA – €16.99
4.25 Las Palmas LPA – Kelnas CGN – €32.24
4.25 Kelnas CGN – Vilnius VNO – €20.24
Ką aplankyti Gran Kanarijoje?

Jeigu jūs kaip ir aš mėgstat laukinius uždarus paplūdimius, kur šeimininkaujate vieni, tai atskleisiu vieną mažiau turistų žinomą vietą (o gal ir visai nežinomą), bet tikrai vertą aplankymo Tai salos vakaruose esantis paplūdimys Playa de El Puerto. Mažiau lankomas jis dėl to, nes nežinodamas jo nė nerastum – tam, kad galėtum ten nusigauti, teks eiti per uolėtą pakrantę šalia vandenyno! Kad uolos būtų praeinamos, kelionę į paplūdimį teks susiplanuoti per atoslūgį, kitaip rizikuojate paplūdimyje užtrukti ilgiau, nei planavot arba keliauti atgal per kalnus ir krūmynus. Tačiau šie dalykai mūsų neatbaidė ir per keliolikos minučių kopinėjimo pakrantės akmenimis mėgavomės uždaru juodo smėlio paplūdimiu, kuriame buvom TIK MES!
Kaip rasti paplūdimį: keliaukite link Las Merciegas miestelio ir pasistatykite mašiną Calle los Caserones gatvėje arba arčiau, važiuojant link Puerto de la Aldea prieplaukos. Nusileidę iki jos pasukite į dešinę, nenustebkit, turistinio takelio nebebus – prasidės uolėta pakrantė. Per ją ir žygiuokite.

Playa de El Puerto kelias

Playa de el Puerto

Viešbutis Gran Kanarijoje

Kelionės laikotarpiui balandžio 14-25 d. rekomenduojame ant vandenyno pakrantės įsikūrusį viešbutį Casa Quintanilla. 11 nakvynių dviems asmenims čia kainuos €378, t.y. po €17 asm./parai (atsidarius nuorodai iš pradžių kainą rodys €421, tačiau sekite nuorodas ir galutinė kaina bus €378). Taigi, 12 dienų poilsis Gran Kanarijoje asmeniui (keliaujant dviese) tekainuos vos €284! Tai – vienas pigiausių šiam laikotarpiui siūlomų variantų, esantis ant jūros kranto, jei norite turėti privatų kambarį. Tačiau kai kelionė tokia ilga – siūlytume rinktis du skirtingus nakvynės variantus – taip bus įdomiau! Kitus viešbučių pasiūlymus galite rasti pasinaudoję paieška: