Pigus skrydziai i turkija

tik €98 už skrydžius į Stambulą ir atgal iš Vilniaus!

Ukraine International Airlines paskelbė akciją, kuri galioja tik šiandien – gegužės 1-ąją. Aviakompanija šiandien siūlo įsigyti skrydžius Vilnius-Stambulas-Vilnius vos už 98 EUR! Ukrainiečių oro linijos yra viena iš dviejų kompanijų, kuri skraidina į Stambulą iš Vilniaus. Kita kompanija – Turkish Airlines – siūlo tiesioginius skrydžius, tačiau jų kaina vidutiniškai siekia apie €200. Renkantis UIA aviakompaniją, Turkiją pasieksite su persėdimu Kijeve. Kadangi šį kartą skrydžiai yra jungiamieji – persėdimas neturėtų kelti streso, nes niekuo nerizikuojate. Jei susidomėjote – paskubėkite, akcijos skrydžiams į Stambulą nėra dažnos!Kelionės datos: iki 2018 m. birželio 22 d.

Bilietų ieškoti: www.flyuia.com

Nakvynė Stambule

Reikia nuolaidos nakvynei?

Airbnb nuolaida €25 – jei dar nesate prisiregistravęs vartotojas, rezervuodami per šią nuorodą gausite $25 nuolaidą pirmąjam užsakymui (jei jūsų užsakymas viršija $55).

Booking.com nuolaida $15 – rezervuodami nakvynę per šią nuorodą, atgal į sąskaitą atgausite $15 po įvykusio apsistojimo (jei rezervacijos vertė viršys $25).